1. A héten szerdán Szent Imre herceg ünnepe, jövő vasárnap pedig a Lateráni bazilika felszentelési évfordulója.

1. Elkészült a templom új hangosítása. A szent Klára kápolnába is tettünk egy hangszórót. Kérjük azokat a testvéreket, akiknek kicsi gyermekeik vannak, hogy a térről nyíló bejáraton keresztül a kápolnába jöjjenek. Ott láthatnak és hallhatnak mindent a szentmiséből, még egy kicsit közelebb is lesznek az oltárhoz, viszont nem kell kimenni a síró gyermekkel a templomból, hogy ne zavarjuk a többieket.

1. Az elromlott vetítő helyett újat vettünk. Reméljük, hogy most már jól működik, és be tudunk kapcsolódni az énekekbe, hiszen a szentmisén való részvételhez ez is fontos.

1. A héten a szokott időben lesz nyugdíjas klub, biblia óra, felnőtt katekézis, katekumen csoport és ministráns foglalkozás. Természetesen a hittanórák is újra indulnak a szünet után.

Szóljon hozzá!