Közösségi alkalmaink a héten

Csütörtök        19.00 Haladó katekumen

Péntek             18.00 Gimnazisták ifjúsági csoportja

Szombaton      9.30 Ministráns-foglalkozás

1. Ferenc pápa meghirdetésére a mai vasárnap az összes európai templomban gyűjtést szervezünk az ukrajnai rászorulók támogatására.
  2. Április 30-tól, vagyis jövő hét szombattól áttérünk a nyári miserendre. A változás csak az esti szentmiséket érinti, a reggeliek változatlanok maradnak. A Széchenyi úti kápolnában 17 óráról 18 órára, a templomban 18 óráról 19 órára fognak módosulni.
  3. Április 30-án, vagyis következő szombaton reggel 9 órakor lesz azon elsőáldozásra készülő gyerekek első gyónása, akik immár második éve készülnek az Oltáriszentség vételére, valamint ezt a hitoktatóikkal megbeszélték. Imádkozzunk ezekért a gyermekekért, hogy valódi találkozás jöhessen létre az élő és irgalmas Krisztussal.
  4. Július 4-től 8-ig lesz idén az ifjúsági tábor Keszthelyen, amelyre szeretettel hívjuk 5. osztálytól felfelé a fiatalokat. Részleteket megtudni és jelentkezni Tamás atyánál lehet június 1-ig.
  5. Jövő héten május elseje, amely a munka ünnepe és anyák napja is.

Szóljon hozzá!