Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő             15.15 Szent László fiú-kör (5-7. osztály)

17.00 Bibliaóra

Kedd              14.30 7-8 osztályosok ifjúsági közösség

Szerda             18.30 Felnőtt katekézis

1. A betegek kenetének ünnepélyes kiszolgáltatása április 2-án, a fél10es szentmise keretében lesz. Április elsején, szombaton délelőtt pedig számukra lenne bűnbánati alkalom a templomban.
  2. Nagyböjti lelkigyakorlatos estéinket Pető Gábor atya fogja tartani, amelynek az időpontjai a következők lennének:

március 19 (vasárnap 18h),

március 26 (vasárnap 18h)

április 1 (szombat 18h).

1. A Halleluja kórus böjti zenés áhítata március 26-án, vasárnap 16 órától lesz a Református Nagytemplom gyülekezeti házában (Iskola utca 1.) Szeretettel hívunk mindenkit!
  2. Hétfőn, vagyis holnap Szent József főünnepe, szombaton pedig Gyümölcsoltó Boldogasszony (Urunk megtestesülésének hírüladása) lesz.
  3. Március 26-án, vasárnap délután 16 órától az ugyeri iskolában igeliturgiát tartunk a környékbeli híveknek.
  4. Előre hirdetjük, hogy április 22-én lesz az egyházmegyei ministráns-találkozó, amelynek programja a hirdetőtáblán olvasható. Közösen mennénk erre vonattal a gyerekekkel.

Szóljon hozzá!