Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő             15.00 Szent László fiú-kör (5-7. osztály)

19.00 Fiatal házas

Kedd              18.00 Haladó katekumen

Szerda             18h mise után Felnőtt katekézis

Csütörtök        19.30 Kezdő katekumen

Péntek             14.45 Szent Teréz lány-kör (5-7. osztály)

18.00 Gimnazista és egyetemista ifjúsági csoport

1. Jövő hét szerdán kezdődik nagyböjt időszaka. Ezen a napon, vagyis Hamvazószerdán reggel 8 és este 18 órakor lesznek szentmisék itt a templomban (csak ezen miséken lesz hamvazkodás). Szigorú böjti nap, vagyis hústilalom, és a felnőttek csak háromszor ehetnek, s egyszer lakhatnak jól ezen a napon. Minden pénteken hústilalom van! Nagyböjt kezdetén mindannyian készítsünk magunknak saját böjti programot (minél hamarabb), hogy az igazi megújulás időszaka legyen ez a negyven nap!
  2. Péntekenként az esti szentmise előtt ¼ 6-tól végezzük a keresztúti ájtatosságot. Vegyünk rajta részt minél többen, hogy így is bekapcsolódjunk Urunk szenvedésébe és áldozatába!
  3. A mai vasárnap van a betegek világnapja, a Lourdes-i jelenés évfordulója. Imádságainkban emlékezzünk meg betegeinkről.

Egyházközségi kirándulás idén március 3-án (szombaton) lesz, amelynek célja Kismaros lesz. Részletek a hirdetőtáblán találhatóak