1. Nyomatékosan kérünk mindenkit, hogy a szentmiséken a megfelelő óvintézkedéseket tartsák be (védőtávolság, maszk viselése, higiéniás előírások). A vasárnap fél 10-es misére járókat pedig arra kérjük, hogy a mise „tehermentesítése végett”, a járványveszély ideje alatt lehetőség szerint a többi vasárnapi mise egyikét látogassák.
  2. Mivel a szentmiséken egyelőre nincs gyóntatás, mindazok, akik gyónni szeretnének, egyeztessenek időpontot az atyákkal telefonon, emailen vagy a szentmiséket követően.
  3. Június 5-e első péntek, reggel 7-kor és este 6-kor lesz szentmise a templomban. Ezen a napon az atyák meglátogatják a betegeket.
  4. Június 1-je, hétfő a Boldogságos Szűz Máriának, az Egyház anyjának az emléknapja, egyben pünkösdhétfő. A szentmise fél 10-kor lesz a templomban.
  5. Június 4-e, csütörtök a mi Urunk, Jézus Krisztus, az örök Főpap ünnepe. Jövő vasárnap Szentháromság vasárnapja.