1. Liturgikus ünnepek a héten: hétfőn a lateráni bazilika felszentelését ünnepeljük, szerdán Tours-i Szent Márton püspökre, pénteken pedig a magyar szentekre és boldogokra emlékezünk.
  2. Krisztus Király ünnepének előestéjén, november 21-én, szombaton délután 5-kor szentségimádást tartunk, amivel a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus készületébe kapcsolódunk be.
  3. Kérjük, hogy akik még nem fizették be az egyházi hozzájárulásukat az idei évre, azok tegyék meg a hátralévő két hónapban a plébánia irodájában.
  4. Ferenc pápa különleges rendelkezése révén egész november hónapban teljes búcsút nyerhetnek azok, akik temetőt látogatnak és imádkoznak az elhunytakért, vagy akik vallásos lelkülettel templomot vagy kápolnát látogatnak, elimádkozzák a Miatyánkot és a Hiszekegyet.