Elindítjuk a felnőttek keresztelési (egyben elsőáldozási és bérmálkozási) oktatását, katekumenátust.  Azok számára, akik felnőttként még nem járultak a szetségekhez, de elindultak az Egyházban Isten titkainak megismerése felé indítjuk el ezt a képzést november 18-án, pénteken este 6 órakor a Közösségi Házban. Ezzel kapcsolatban Levente atyát kell megkeresni annak. Ha ez még nem történt meg, akkor is gyere el.

——————————————————————————————–

November 20-én, vasárnap, Krisztus Király ünnepén délután 5 órakor Jézus Szíve Családjainak szervezésében a Szent Kereszt Plébániatemplomban szentségimádás lesz.

Imádkozzunk együtt családjainkért, betegeinkért és egyházközségünkért!

—————————————————————————————————

Azok a katolikusok, akik a következő évben kívánnak  SZENTSÉGI házasságot kötni Cegléden vagy Csemőben, MIELŐBB jelentkezzenek Levente atyánál!

06 53 500 950, +36 30 462 8130

bokros.levente@gmail.com

– amennyiben vasárnaponként nem találkoznánk !

———————————————–

ADVENT 1. VASÁRNAPJA NOVEMBER 27.

Szóljon hozzá!