1. Ma a katolikus iskolák javára tartunk gyűjtés.
  2. Szerdán este fél 7-kor felnőtt katekézis, utána háromnegyed 8-kor jegyeskurzus lesz a plébánián.
  3. A héten elsőpéntek lesz. Reggel 7-kor és este 6-kor mutatunk be szentmise a Templomban. Délután 5-től szentségimádásra hívjuk a kedves híveket, fél 6-tól pedig keresztutat járunk a Templomban.

Kérjük, hogy azok a csoportok/kisközösségek, akik vállalnák a nagyböjti péntekeken a keresztút vezetését, jelezzék azt a sekrestyében.

1. Jövő szombat elsőszombat lesz. Közös rózsafüzér imádságra hívunk mindenkit a Templomban este fél 6-ra, amit a Rózsafüzér Társulat fog vezetni. Imádkozunk az egyházközség lelki megújulásáért, valamint papi és szerzetesi hivatásokért.
  2. Liturgikus ünnepek a héten: szombaton Boldog Meszlényi Zoltán vértanú püspökre emlékezünk.
  3. Március 11-én, szombaton délután 1-től egyházközségi lelkinapot tartunk, ami a nagyböjti lelki készületünket hivatott segíteni. A napirend részeként lesz elmélkedés, kiscsoportos beszélgetés, közös imádság és gyónási lehetőség is. A részvételi szándékot a sekrestyében vagy a plébániai hivatalban kérjük jelezni. Az alkalomra mindenkit szeretettel hívunk!
  4. Hivatali idő: hétfőtől csütörtökig 9-13 óra között, pénteken 13-17 óra között.

Miserend: Templom: hétfő-péntek: 7:00, szombat: 18:00, vasárnap: 7:30, 9:30, 18:00. Magyarok Nagyasszonya Kápolna: kedd: 17:00, szombat: 17:00, vasárnap: 8:30. Csemő és Nyársapát: vasárnap: 11:00.

Szentségimádás: Templom: szerda: 7:30, első péntek: 17:00. Magyarok Nagyasszonya Kápolna: kedd: 17:30.