2011. szeptember 25-én a püspöki szentmisén, Dr. Beer Miklós megyés püspök úr előtt tette le  esküjét az újjáalakult Ceglédi Katolikus Plébánia Egyházközségi Tanácsa.

Az Egyházközségi Tanács világi tagjai lettek: Rajta László a Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda igazgatója, Szász Tamás kántor, Turai Dénes, Földi László, Lipóczky Lászlóné, Kabdebó Lívia, Sági Anikó, Dékány Mária Magdolna, Posztor Pálné, Farkas Márta, Dr. Tóthné Dr. Kuthy Kornélia, Oláh György, Dr. Kuthy Gábor, Dr. Kárpáti László (Csemő), Olgyai György (Csemő), Olgyai Gábor (Csemő), Dr. Kerepesi Lénárd, Boros Mihály, Takács Miklós János, Prohászka Sándor, Burgmann László, Huszár Zoltán, Göndics Márton és Dr. Ferenczi Norbert.

Az Egyházközségi Tanács világi elnöke: Dr. Banai Zoltán

Az Egyházközségi Tanács nem választott, rendes tagjai: az egyházközség papjai, és diakónusa.  A gazdasági, azaz a pénzügyi tanács tagjai: Burgmann László, Prohászka Sándor és Oláh György.

Szóljon hozzá!