November 2-án, halottak napján nem lesz felnőtt katekézis. Legközelebb november 9-én lesz.

A bibliaóra – amit Zoltán atya vezet – kedden esténként, este 6 órakor lesz. A legközelebbi bibliaóra november, 8-án, kedden este 6 órakor kezdődik.

Elindítjuk a felnőttek keresztelési (elsőáldozási és bérmálkozási is) oktatását, a katekumenátust. Azok, akik felnőttként még nem járultak a szentségekhez, azok számára indítjuk el ezt a képzést. Ezzel kapcsolatban Levente atyát kell megkeresni annak, aki szeretné a szentségeket felvenni.

A SZOLNOKI ESPERESI KERÜLET gyűlése ezen a héten, november 3-án csütörtökön lesz Cegléden. A esperesi kerület gyűlésén részt vesz Dr. Varga Lajos váci segédpüspök úr is.

A program ½ 10-től 10-ig szentségimádással kezdődik a plébániatemplomban.

A szentségimádásra az esperesi kerület papságával szeretettel várunk benneteket!

Szóljon hozzá!