1.    Lourdes-i kilenced, ájtatosság lesz február 2 és 10 között a Szent Klára kápolnában minden este ½ 6-tól.
2.    Február 1-én, szerdán este nem lesz felnőtt katekézis.
3.    Február 1-től hétköznaponként (szombaton este lesz szentmise) a plébániatemplomban este nem lesznek szentmisék  –  elsőpéntek kivételével! Csütörtökönként a szentségimádás este 6 órakor kezdődik a Szent Klára kápolnában. Február 2-án, az esti szentmise után lesz szentségimádás. (A nyári időszakban – de erre még később visszatérünk – a szombat esti szentmisék az esküvők miatt 19 órakor kezdődnek.)
4.    Február 2-án, csütörtökön este 6 órakor ünnepi szentmisét mutatunk be a templomban.
5.    Katekéták szakmai napja január 11-én, szombaton 9 órától lesz Gödöllő – Máriabesnyőn a Lelkigyakorlatos Házban. A főállású katekéták megjelenése kötelező!
6.    A hagyományos Keresztény Bál szintén január 11-én, szombaton este lesz. A bállal kapcsolatban érdeklődni Turai Dénesnél és Évánál lehet.
7.    Templomtakarítás (első csoport) február 4-én, szombaton reggel 8-tól lesz.
8.    Jegyesoktatás február 19-én, vasárnap a 9. 30-as szentmise után lesz a plébánián.
9.    Február 7-én, kedden 16 órakor lesz a katekéták megbeszélése, 18 órától pedig a leendő elsőáldozók szüleinek lesz a szokásos Szülők Fóruma. Mind a két program a Közösségi Házban lesz.

Szóljon hozzá!