1. Április 16-án, kedden este 6 órakor Szülői Fórum lesz a katolikus Iskola ebédlőjében.
2. Szeretnénk megvalósítani, hogy a Mária Rádió Cegléden is hallható legyen. A Mária Rádió adományokból tartja fenn magát. Annak érdekében, hogy itthon is hallgatható legyen a Mária Rádió, aláírásokat gyűjtünk a sekrestyékben és a templomi könyvárusításnál. Kérjük, hogy ennek érdekében minél többen írjátok alá a kérelmet
3. Annak ellenére, hogy április 21-én munkanap lesz, férfi kirándulást szervezünk (indulás reggel 8-kor a plébánia elől) Egerbe, Kompoltra és Aldebrőre. Jelentkezni ill. érdeklődni Levente atyánál és Dr. Banai Zoltán főorvos, világi elnöknél lehet (mielőbb).
4. Április 20-án, pénteken este 6 órakor a katekumen csoport tagjainak lesz találkozása a plébánián.
5. Az esztergomi zarándoklatra Zoltán a már lehet fizetni a sekrestyében!

Szóljon hozzá!