1./”HIT HETE” címmel, Cegléden napközis hittantábort hirdetünk Egyházközségünkben, általános iskolás korú gyermekeknek. A tábor helye a Katolikus Közösségi Ház és Plébánia. Szeretettel várjuk a diákokat június 24-28-ig, hétfőtől péntekig 8-17 óráig. A tábor díja 6000 Ft /fő/hét,mely ebédet,uzsonnát és a programok költségeit tartalmazzák.

Lelki vezetőink: Bokros Levente atya és Balázs András atya.

Érdeklődni: Marton Melinda katekétánál (30/482-0983) vagy a gyermek hitoktatójánál lehet.
2./”A HIT AJÁNDÉKAI” témáját választottuk egy másik hittantáborunknak. A tábort szeretettel ajánljuk minden általános és középiskolás diáknak.. A tábor helyszíne: Tar, Katolikus Plébánia. A tábor ideje: Július 1-5-ig. A tábor költsége: 15. 000 Ft/fő/hét teljes ellátással.

Lelki vezetőnk: Csonka Csaba atya

Érdeklődni: Marton Melinda katekétánál vagy a gyermekek hitoktatójánál.

Szóljon hozzá!