ANGYALOK ZENÉJE

címmel komolyzenei koncert lesz a

CEGLÉDI SZENT KERESZT PLÉBÁNIATEMPLOMBAN

szeptember 20-án, pénteken 16. 30-kor.

Énekel Egyházi Géza és Tóth Adrienn. Közreműködnek: Baksa Endre zongora, Rimaszécsi János gitárművész, Ecsedi Péter énekművész és a Kossuth Lajos Gimnázium Leánykara. Vezényel Soltészné Lédeczi Judit Liszt-díjas karnagy, zongorán kísér Fazekas Zsuzsanna.

A koncert a 18. Kossuth Toborzó Ünnepély hivatalos rendezvénye.

A gyöngyösi Fájdalmas Szűzanya ünnepe, amely egyben a hordozható Szűz Mária szobrok búcsúja szeptember 22-én, vasárnap lesz 10 órakor. Indulás menetrendszerinti busz járattal. A busz 7. 20-kor indul a buszpályaudvarról.

Érdeklődi Posztor Pálné Veronkánál lehet.

Jövő szombattól a plébániatemplomban az esti szentmise 6 órakor, a Magyarok Nagyasszonya kápolnában a szerdai szentmise 5 órakor kezdődik.

Az elsőpénteki szentmisék a Magyarok Nagyasszonya Kápolnában továbbra is 6 órakor kezdődnek.

Szóljon hozzá!