1./ A SZERDA ESTI FELNŐTT KATEKÉZIS KIVÉTELESEN OKTÓBER 15-ÉN KEDDEN ESTE 6 ÓRAKOR LESZ A KÖZÖSSÉGI HÁZBAN.

2./ 2013. Október 20. Vasárnap
Országos gyűjtés a missziók javára

3./ JELENTKEZÉS ESKÜVŐRE

Plébániánkon a házasság szentségére az esküvő előtt legalább fél évvel a plébániai irodában kell jelentkezni. A jegyesoktatást egy személyes beszélgetés előzi meg, ehhez Levente atyával kell időpontot egyeztetni a plébániai irodán keresztül.  (Cegléd, Kossuth tér 3. tel. 500-950, Levente atya: 06 309 616 756) A jegyesoktatás a következő esztendőben február elejétől május közepéig (havonta 1-2 alkalom szombaton délutánonként) tart. A Ceglédi Római Katolikus Plébánia azokat a párokat fogadja házasságkötésre, akik ezeken az összejöveteleken részt vesznek, vagy igazolást hoznak arról, hogy más plébánián jegyesoktatásban részesültek.

Szóljon hozzá!