1. A héten szombaton, november elsején mindenszentek ünnepe, parancsolt ünnep, szentmisén részvétel kötelező. Ezért a Széchenyi úti kápolnában és a templomban is lesz délelőtt szentmise. A kápolnában de. fél 9-kor, a templomban pedig fél tízkor.

1. Azok, akik új síremlékük megáldását kérik, jelentkezzenek a sekrestyében, vagy a plébánia irodán.

1. Jövő vasárnap Halottak napja.

1. Az 5.-6.-7.oszt. gyerek hittan hétfőn fél 4 kor kezdődik. De holnap kivételesen 3-kor találkoznak, mert a kalandparkba mennek.

5. A 8.-9. osztályos ifjúsági hittan pénteken 3-kor kezdődik.

6. A 10. oszt. felettiek hittana pénteken fél 6-kor kezdődik a közösségi házban. Továbbra is hirdetjük, hogy csak azok bérmálkozhatnak, akik folyamatosan járnak a plébániai hittanra.

7. A jövő heti ministráns foglalkozás mindenszentek miatt elmarad, de természetese ministrálni jöjjenek!

Szóljon hozzá!