1. A mai perselygyűjtést az országos karitász javára küldjük.

1. A mai vasárnappal véget és az egyházi év. Jövő vasárnap advent első vasárnapja. Azt követően december 1-én hétfőn kezdődnek a roráte szentmisék, hétfőtől péntekig. Szombatonként nem lesz roráte!   Már előre jelezzük, hogy a roráte misék idén nem hat, hanem fél hétkor kezdődnek a képviselő testület döntése szerint. Ennek oka, hogy a gyerekek könnyebben el tudjanak jönni, de még a reggeli után érjenek be az iskolába. Így az általános és középiskolások is nagyobb számban tudnak részt venni a karácsonyi készületben.

1. Már most hirdetjük, hogy a karácsonyi ünnepekre készülve ne halogassuk a szentgyónásunkat az utolsó pillanatra, hanem lehetőleg a hajnali misénken végezzük el!

1. Akik még nem rendezték az egyházi hozzájárulásukat ebben az évben, azokat kérjük, hogy év végéig tegyék meg!

Szóljon hozzá!