1. Február 2-án hétfőn Urunk bemutatásának ünnepe, Gyertyaszentelő Boldogasszony. Reggel 7 órakor és este 6 órakor lesz szentmise. A hozott gyertyákat megszenteljük.

*

1. Február 3-án kedden Szent Balázs ünnepe. Reggel 7-kor és este 6-kor lesz szentmise. Balázsolás csak a keddi szentmiséken lesznek, vasárnap nem.

*

1. Pénteken első péntek. Tamás atya meglátogatja a betegeket, Péter atya nem pénteken, hanem február 9-én hétfőn megy a betegekhez.

*

1. A héten a hétfői biblia óra és a szerdai felnőtt katekézis elmarad!

*

1. Kedden elkezdtük a jegyes oktatásokat. A következő alkalom február 10. kedd este 7 óra a plébánián

*

1. Lassan aktuálissá válik a személyi jövedelemadó 1 %-ának a fölajánlása. A katolikus egyház technikai száma 0011,   a   Szent Kereszt Katolikus Iskoláért Alapítvány adószáma pedig 18693290-1-13