1. Jövő hét vasárnapján, november 1-én, Mindenszentek parancsolt ünnepe lesz. Kérjük azokat, akik új síremlékük megáldását kérik, jelentkezzenek a sekrestyében, vagy a plébánia irodájában. Október 31-én, szombaton 14 órakor a temetőkben igeliturgia keretében fogjuk ezeket megáldani.
2. November 2-án halottak napja. Ezen a napon reggel 7 és este 6 órakor is lesz szentmise templomunkban.
3. Ugyanezen a napon, november 2-án, hétfőn este lesz a családközösség szokásos havi együttléte a közösségi házban.
4. Sok szeretettel ajánljuk kedves keresztény testvéreink számára „Új esély” című filmet megtekintésre. A ceglédi moziban október 29-étől vetítik 17.30-as kezdéssel. Bővebben: Új esély
5. Kérjük, hogy akik még nem fizették be az egyházi hozzájárulásukat az idei évre, azok tegyék meg a hátralévő két hónapban a plébánia irodájában.

Szóljon hozzá!