Közösségi alkalmaink a héten

Hétfőn            15.30 Felsős ifjúsági csoport 19.00 Fiatal házasok

Kedden           18.00 Kezdő katekumen

Szerdán           A felnőtt katekézis elmarad!

Csütörtökön    19.00 Haladó katekumen

Pénteken         18.00 Gimnazista ifjúsági csoport

Szombaton      9.30 Ministráns-foglalkozás

1. Jövő héten megkezdődik a nagyböjti időszak Hamvazószerdával, ezen a napon reggel 8 és este 18 órakor lesznek szentmisék a templomban. Hamvazkodásra csak ezen a napon lesz lehetőség.
  2. Hamvazószerda szigorú böjti nap, vagyis hústilalom, és a felnőttek csak háromszor ehetnek, s egyszer lakhatnak jól ezen a napon. Nagyböjt kezdetén mindannyian készítsünk magunknak saját böjti programot, hogy az igazi megújulás időszaka legyen ez a negyven nap! A nagyböjt minden péntekén kötelező hústilalom van.
  3. Péntekenként az esti szentmise előtt ¼ 6-tól végezzük a keresztúti ájtatosságot. Vegyünk rajta részt minél többen, hogy így is bekapcsolódjunk Urunk szenvedésébe és áldozatába!
  4. A héten, pénteken (az esti szentmise után) 19 órától kezdődően egyháztanács-ülés lesz a plébánián.

Szóljon hozzá!