Közösségi alkalmaink a héten

Szerda             18.30 Felnőtt katekézis

Pénteken         18.00 Gimnazisták ifjúsági csoportja

Szombaton      9.30 Ministráns-foglalkozás

1. A mai perselyadományokat a szentföldi keresztények megsegítésére továbbítjuk.
  2. A tartós élelmiszer-gyűjtés nálunk a templomban a mai vasárnappal lezárul. Az adományokat kérjük, hogy a Szent Anna oltárnál helyezzék el a nap folyamán.
  3. Jövő hét pénteken, március 18-án 17 órától lesz az elsőáldozásra készülő gyerekek szüleinek találkozása a templomban.
  4. Jövő vasárnap Virágvasárnap, Urunk jeruzsálemi bevonulásának ünnepe. A fél10-es szentmise keretében lesz a barkaszentelés a templom bejáratánál, s azt követően vonulunk be ünnepélyesen. Barkákat lehetőleg mindenki hozzon magával.
  5. Kérjük a testvéreket, hogy ne felejtsék el elvégezni a szentgyónásukat a húsvéti ünnepek előtt. Jövő vasárnap erre külön is lehetőséget biztosítunk az esti szentmise előtt 17 órától.

Szóljon hozzá!