Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő             15.15 Szent László fiú-kör (5-7. osztály)

19.00 Fiatal házas

Kedd              14.30 7-8 osztályosok ifjúsági közösség

18.00 Haladó katekumen

Péntek             14.00 Szent Teréz lány-kör (5-7. osztály)

18.00 Gimnazista és egyetemista ifjúsági csoport

Szombat          9.30 Ministráns-foglalkozás

1. A mai perselyadományokat a katolikus iskolák javára fogjuk továbbítani.
  2. A hét szerdáján (március 1.) kezdődik nagyböjt időszaka. Ezen a napon, vagyis Hamvazószerdán reggel 8 és este 18 órakor lesznek szentmisék itt a templomban. Ez a nap szigorú böjti nap, vagyis hústilalom, és a felnőttek csak háromszor ehetnek, s egyszer lakhatnak jól ezen a napon. Minden pénteken hústilalom van! Nagyböjt kezdetén mindannyian készítsünk magunknak saját böjti programot, hogy az igazi megújulás időszaka legyen ez a negyven nap!
  3. A héten lesz elsőpéntek Reggel 7 és este 18 órakor lesznek szentmisék a templomban. Ezen a napon meglátogatjuk beteg testvéreinket.
  4. Péntekenként az esti szentmise előtt ¼ 6-tól végezzük a keresztúti ájtatosságot. Vegyünk rajta részt minél többen, hogy így is bekapcsolódjunk Urunk szenvedésébe és áldozatába!

Szóljon hozzá!