Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő             15.30 Szent László fiúkör (5-8. osztály)

19.00 Fiatal házasok

Kedd              18.00 Haladó katekumen

Szerda             18.30 Felnőtt katekézis

Csütörtök        19.30 Kezdő katekumen

Péntek             14.30 Felsős ifjúsági csoport (szentségekre is készülő)

18.00 Gimnazista ifjúsági csoport

Egyetemista csoport

Szombat          9.30 Ministráns-foglalkozás

1. Szeptember utolsó vasárnapján az Egyházban mindig a Szentírás, Isten nekünk írt szerelmes levele kerül előtérbe. Újítsuk meg vele a kapcsolatunkat, engedjük, hogy formálja életünket Isten szava!
  2. Hirdetjük, hogy gyermekeink számára, akik megfelelően felkészültek az Eucharisztia vételére két éven keresztül, azoknak október 22-én, a fél10-es szentmisében lesz az elsőáldozás.
  3. Október 7-én nagymarosi ifjúsági találkozó, október 14-én pedig egyházközségi kirándulás Részletek a templom hirdetőtábláján találhatóak.
  4. Hirdetjük a testvéreknek, hogy a bérmálkozásra való felkészülés egyetemista kor végéig a péntek esti ifjúsági csoportokon, az ennél idősebbeké a csütörtöki katekumen alkalmakon történik.