Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő             15.30 Szent László fiúkör (5-8. osztály)

18.00 Bibliaóra

Szerda             18.30 Felnőtt katekézis

Péntek             14.30 Felsős ifjúsági csoport (szentségekre is készülő)

18.00 Gimnazista ifjúsági csoport

Egyetemista csoport

Szombat          7.43–as vonattal a nagymarosi ifjúsági találkozó

1. A mai vasárnapon a terménybetakarítás hálaadási napja van.
  2. Jövő hét vasárnap Magyarok Nagyasszonya ünnepe lesz, amely egyben a Széchényi úti kápolna búcsúja is.
  3. Jövő hét vasárnap a Magyarok Nagyasszonya Óvoda óvodásai énekkel, imával, virággal köszöntik Szűz Máriát 16 órától itt a templomban. Szeretettel hívunk mindenkit!
  4. A héten elsőpéntek lesz, vagyis reggel 7 és 18 órakor lesznek szentmisék a templomban. Ezen a napon meglátogatjuk betegeinket.
  5. A héten még jelentkezzünk lehetőségünk szerint az egyházközségi kirándulásra, október 14-ére. A létszám miatt megrendeltük a második buszt is, jó lenne minél hamarabb megtölteni a helyeket!
  6. Október 6-án, pénteken 17 órától a plébánián az elsőáldozásra készülő – első és második évet kezdő gyerekek – szülei számára lesz találkozó (nem azoknak!, akiknek a gyermeke most októberben lesz elsőáldozó)