Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő              15.15 Szent László fiúkör (5-8. osztály)

17.00 Bibliaóra

Szerda             18.30 Felnőtt katekézis

Péntek             14.45 Felsős ifjúsági csoport (szentségekre is készülő)

18.00 Gimnazista ifjúsági csoport

Egyetemista csoport

Szombat          9.30 Ministráns-foglalkozás

1. Jövő hét vasárnap, a fél10-es szentmisében lesz gyermekeink elsőáldozása.  Ne feledkezzünk el arról, hogy:

Előtte való nap, szombaton, fél9-től várjuk őket harmadik szentgyónásuk elvégzésére.

Kérjük a gyerekeket és a szülőket, hogy a vasárnapi szentmise előtt legalább negyed órával érkezzenek meg a tiszta ruhával a plébániára.

1. A reformáció hete programsorozat október 16-ától 22-éig tart, amelynek a házigazdái 17-én, kedden 18 órától mi leszünk itt a templomban. Részletek a hirdetőtáblán találhatóak.
  2. Jövő hét vasárnap missziós vasárnap lesz. A perselyadományokat a missziók javára fogjuk továbbítani.
  3. Kérjük azokat, akik új síremlékük megáldását kérik, jelentkezzenek a sekrestyében, vagy a plébánia irodájában (név, sírhely, telefonszám megadásával).