Közösségi alkalmaink a héten

18.00 Gimnazista csoport

Egyetemista csoport

Szombat          9.30 Ministráns-foglalkozás

1. Jövő hét vasárnap a fél10es szentmisében lesz a gimnazistáink, felnőttjeink befogadási szertartása (keresztség, bérmálás), február 11-én pedig az elsőáldozásra készülő gyermekeinké.
  2. A héten pénteken Urunk bemutatásának ünnepe lesz, vagyis Gyertyaszentelő Boldogasszony. Ez a nap egyben elsőpéntek is, tehát reggel 7 és este 18 órakor lesznek szentmisék a templomban. Ezen a napon betegeinket is meglátogatjuk.
  3. Szombaton pedig Szent Balázs püspök és vértanú emléknapja, a vasárnapi szentmiséken így balázsáldást osztunk majd.

4. Január 31-én, szerdán este 19.45ös kezdéssel indul plébániánkon a jegyesoktatás, vagyis a felkészülés a házasság szentségére. Próbáljuk magunk körül szétnézni, hogy kik szeretnének majd az idei évben házasságot kötni, s szóljunk nekik.

5. Egyházközségi kirándulás idén március 3-án, szombaton lesz, amelynek célja Kismaros lesz. A délelőtt folyamán a ciszterci nővérek szervezésében lelki programra készülhetünk (gyerekeknek külön program), délután pedig egy kis túrát szerveznénk. Jelentkezni Tamás atyánál, vagy Sági Anikónál lehetséges. Részletek a jövő heti Tanítványban.