Közösségi alkalmaink a héten

Hétfő             15.00 Szent László fiú-kör (5-7. osztály)

19.00 Fiatal házas

Kedd              18.00 Haladó katekumen

1. A mai nap Laetare, azaz Öröm vasárnap van.
  2. Jövő hét vasárnap a szentföldi keresztények megsegítésére lesz a gyűjtés templomainkban.
  3. Péntekenként az esti szentmise előtt ¼ 6-tól végezzük a keresztúti ájtatosságot. Vegyünk rajta részt minél többen!
  4. Lassan aktuálissá válik a személyi jövedelemadó 1 %-ának a fölajánlása. A katolikus egyház technikai száma 0011,   a   Szent Kereszt Katolikus Iskoláért Alapítvány adószáma pedig 18693290-1-13
  5. Jövő szombat Tiszamenti ifjúsági találkozó lesz Jászkarajenőn, szeretettel hívjuk fiataljainkat. Érdeklődni Tamás atyánál lehetséges.
  6. Húsvét közeledtével különösképpen is nézzünk szét azon beteg és idős testvéreink között, akik nem tudnak templomba járni, s szeretnék, ha meglátogatnák őket az ünnepekig egy atya. Jelezzük ezt a sekrestyében vagy az irodában jövő vasárnapig (név, cím, telefonszám megadásával)