Közösségi alkalmaink a héten

Péntek:            15:00 Szent Teréz lánykör

18:00 Gimnazista-egyetemista ifjúsági csoport

Szombat:         9:30 Ministráns foglalkozás

1. November 11-én Tours-i Szent Márton püspök, november 13-án a magyar szentek és boldogok emléknapja lesz.
  2. Szent Erzsébet a szolgáló szeretet, a Karitász védőszentje. Ünnepe alkalmából november 16-án, szombaton az esti szentmise előtt lesz a kenyerek megáldása, amiből mindenki vihet haza. A perselybe kihelyezett adományokkal a helyi Karitász csoport szegényeket segítő munkájához járulhat hozzá.
  3. Jövő vasárnap a szegények világnapja lesz, amelyet Ferenc pápa vezetett be 2017-ben. Ezen a napon a perselyadományokat a Karitásznak fogjuk továbbítani.
  4. November 23-án, szombaton délután 5-kor szentségimádás lesz, amivel a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus készületébe kapcsolódunk be.
  5. November 30-án, szombaton lelki napot tartunk, amire a sekrestyében iratkozhatunk fel.

6. Kérjük, hogy akik még nem fizették be az egyházi hozzájárulásukat az idei évre, azok tegyék meg a hátralévő két hónapban a plébánia irodájában