Közösségi alkalmaink a héten

Szerda:            18:30 Felnőtt katekézis

Péntek:            15:00 Szent Teréz lánykör

18:00 Gimnazista-egyetemista ifjúsági csoport

1. Ma van advent első vasárnapja. Ezen a napon kezdjük a tartós élelmiszer gyűjtését a rászoruló családoknak karácsonyra. Az adományokat december 22-ig helyezhetik el a Szent Anna oltárnál.
  2. Az adventi időben minden hétköznap reggel fél 7-kor roráte misét tartunk a templomban, utána pedig szeretetvendégséget, agapét a közösségi házban. Mindenkit szeretettel várunk!
  3. Pénteken, december 6-án lesz Szent Miklós püspök emléknapja. Ez egyben első péntek is, ezen a napon meglátogatjuk a betegeket.
  4. A Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen Fogantatásának az ünnepét idén december 9-én, hétfőn tartjuk, tekintettel arra, hogy december 8-a idén vasárnapra esik.
  5. Karácsony közeledtével különösképpen is nézzünk szét azon beteg és idős testvéreink között, akik nem tudnak templomba járni, s szeretnék, ha meglátogatnák őket az ünnepekig egy atya. Jelezzük ezt a sekrestyében vagy az irodában, hogy ők is szentségekkel készülhessenek karácsonyra.