1. Liturgikus ünnepek a héten: hétfőn halottak napja, csütörtökön Szent Imre herceg ünnepe.
  2. Hétfő, november 2-a, halottak napja. Ezen a napon reggel 7-kor és este 6-kor is lesz szentmise a Templomban.
  3. Péntek, november 6-a elsőpéntek. Szokás szerint a szentmise reggel 7-kor és este 6-kor lesz a Templomban. A nap folyamán az atyák meglátogatják a betegeket.
  4. Szombat, november 7-e elsőszombat. Az előesti mise előtt fél 6-tól közös rózsafüzérezés lesz a Templomban Rózsafüzér Társulat tagjainak vezetésével.
  5. Csak a tisztítótűzben szenvedő lelkek javára fordítható teljes búcsút nyerhet az a hívő, aki november 1-től 8-ig áhítatos lélekkel temetőt látogat, s legalább lélekben imádkozik az elhunytakért (mind a nyolc napon elnyerhető); aki halottak napján templomot vagy kápolnát áhítattal meglátogat, s egy Miatyánkot és egy Hiszekegyet elimádkozik.